blog-details-img

فروش چیلر تراکمی آب خنک

 • شنبه 30 مرداد 1400

ما مشخصات فنی چیلر های تراکمی آب خنک را ذکر کرده ایم؛ شما می توانید جهت استعلام قیمت، خرید و مشاوره بیشتر در خصوص چیلرهای تراکمی آب خنک با مهندسین گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا تماس بگیرید .

 

|کاربرد چیلر تراکمی آب خنک

چیلر تراکمی برای ایجاد آب سرد بکار می رود که این آب سرد را می توان برای تهویه مطبوع از جمله سرد کردن فضاهای مسکونی، اداری، تجاری، رستوران ها و ... و یا برای تامین آب سرد دستگاه های صنعتی مانند تزریق پلاستیک، لیزر و ... بکار برد.

-------------------------------------¤--------------------------

|قطعات چیلر تراکمی آب خنک

چیلر های تراکمی از 4 قطعه اصلی کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور تشکیل شده اند که به وسیله لوله مسی به هم ارتباط پیدا می کنند و درون این لوله ها گاز مبرد در جریان است. در مقایسه بین چیلر های تراکمی آب خنک با هوا خنک می توان گفت که اکثر قطعات مشترک می باشند ( از جمله کندانسور، شیر انبساط، اواپراتور و کمپرسور) و تفاوت اصلی این دو در نحوه خنک کردن مبرد می باشد. در چیلر تراکمی هواخنک، مبرد پس از گذر از کمپرسور وارد کندانسور می شود که در معرض هوای محیط قرار دارد و با استفاده از فن کندانسوری و عبور هوا از لابلای آن مبرد سرد  میشود؛ اما در چیلر آب خنک مبرد پس از عبور از کندانسور آب خنک و انتقال حرارت به آب داخل آن توسط برج خنک کننده که باید در یک فضای باز نصب گردد خنک می گردد.

----------------------¤-----------------------------------------

|نحوه عملکرد چیلرهای تراکمی آب خنک

چیلر تراکمی برای ایجاد برودت از جریان الکتریکی استفاده می کند. این انرژی الکتریکی درون کمپرسور استفاده می گردد و کمپرسور گاز مبرد موجود در سیکل را فشرده کرده و به سمت کندانسور ارسال می کند؛ این گاز فشرده داغ در کندانسور خنک شده و به مایع سرد تبدیل می گردد. پس از عبور از کندانسور نوبت به شیر انبساط می رسد؛ مایع سرد پس از عبور از شیر انبساط بدلیل افت فشار تبدیل به گاز سرد می گردد و پس از آن وارد محفظه اواپراتور می گردد. در اواپراتور داخل لوله های آن گاز مبرد سرد وجود دارد و درون پوسته اواپراتور آب گرم حاصل از تهویه مطبوع و یا مصرف دستگاه های صنعتی وجود دارد. در اواپراتور انتقال حرارت صورت گرفته و آب گرم به آب سرد تبدیل شده و سیکل تکمیل می گردد و سپس مجددا گاز به داخل کمپرسور بر می گردد.

-----------------------¤----------------------------------------

|مزایای چیلر تراکمی آب خنک

 • چیلر های آب خنک معمولاً از چیلر های هوا خنک کارآمد تر و دارای بازدهی بیشتر می باشند.
 • هزینه اولیه چیلر های تراکمی آب خنک نسبت به چیلرهای تراکمی هوا خنک پایین تر می باشند.
 • چیلر های آب خنک برای خنک کاری در مقیاس کوچک و مقیاس تجاری مناسب هستند.
 • در فضاهایی که محدودیت فضا در پشت بام وجود دارد از چیلر های آب خنک استفاده می شود.

----------¤-----------------------------------------------------

|معایب چیلر تراکمی آب خنک 

 • نصب و نگهداری ( هزینه جاری ) چیلر های آب خنک به دلیل نصب برج خنک کننده، مخازن و پمپ های آب می تواند بیشتر باشد.
 • از آنجایی که چیلر های تراکمی آب خنک برای سرمایش به منبع مداوم آب نیاز دارند، ممکن است برای مکان هایی با کمبود یا محدودیت آب دارند مناسب نباشند.
 • چیلر های آب خنک برای جلوگیری از تشکیل رسوبات معدنی در سیستم نیاز به تصفیه دوره ای آب دارند که این کار مستلزم صرف هزینه زیاد می باشد.
 • در مناطق مرطوب به دلیل مکانسیم استفاده از برج خنک کننده نمی توان از چیلر تراکمی آب خنک استفاده کرد.
 •  چیلر های تراکمی آب خنک در محل سرپوشیده مانند فضای موتورخانه نصب می گردد که اختصاص این فضا در برخی موارد هزینه زیادی را به پروژه تحمیل می کند؛ چرا که در برخی از موارد بایستی کاربری قسمتی از فضای یک پروژه را تغییر دهیم .

-------------------------¤--------------------------------------

استعلام قیمت و فروش چیلر تراکمی آب خنک

برای استعلام قیمت چیلر تراکمی آب خنک در تمامی ظرفیت ها، میتوانید با گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا تماس بگیرید تا کارشناسان ما از لحاظ فنی و مالی، تمام توضیحات را خدمت شما ارائه داده و در صورت تمایل از کارخانه بازدید نمایید.

---------------¤------------------------------------------------

|قیمت چیلر تراکمی آب خنک چقدر است؟

قیمت چیلر تراکمی آب خنک به عوامل مختلفی از جمله نوع کمپرسور، قطعات برقی، کنترلر ها  ( مشخصات فنی چیلر تراکمی آب خنک ) و ... بستگی دارد. گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا این تضمین را به شما می دهد که از بهترین قطعات در چیلرهای تولید شده در این مجموعه استفاده کند و با کمترین حاشیه سود و با فروش مستقیم از کارخانه باعث شود که شما مشتریان عزیز بیشترین رضایت را از مجموعه ما داشته باشید.

-------------------------------¤--------------------------------

 گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا بیش از 15 سال است که تولید کننده انواع چیلر تراکمی و انواع سیستم های تهویه مطبوع است؛ درصورتی که برای ساختمان خود نیاز به دستگاه چیلر دارید با ما تماس بگیرید .

 ما برای انتخاب یک چیلر مناسب خدمات زیر را به شما ارائه می دهیم .
1-مشاوره 
2-طراحی و محاسبه ظرفیت 
3-تولید و فروش 
4-گارانتی قطعات تا دوسال 
5-خدمات پس از فرو ش تا 10 سال
6-تعامل در پرداخت مبلغ چیلر 

----------------

» با شما و در کنار شما هستیم .

شماره های مشاوره و فروش 

09194428183: مهندس احمدی 

021-65432527: دفتر فروش و کارخانه 

اخبار و مقالات پیشنهادی

blog-image
 • سه شنبه 06 مهر 1400

ایرواشر چیست ؟

ایرواشر دستگاه تهویه مطبوعی است که به روش تبخیری سرمایش مورد نیاز فضاء را تامین می کند. در این مقاله به بررسی مزایا و معایب ایرواشر پرداخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید
blog-image
 • چهارشنبه 07 مهر 1400

12 نکته تاثیر گذار بر قیمت چیلر

در این مقاله به بررسی 12نکته مهمی که بر قیمت یک دستگاه چیلر تراکمی تاثیر گذار می باشد پرداخته ایم! تمام تلاش ما این است که بتوانیم معیارهای درست و تاثیر گذار بر قیمت چیلر را با شما بازگو کنیم .

بیشتر بخوانید
blog-image
 • شنبه 17 مهر 1400

بررسی جامع چیلر دستگاه تزریق پلاستیک

چیلر برای دستگاه تزریق پلاستیک به این علت اهمیت دارد که قالب گیری قطعات در دستگاه تزریق پلاستیک با ذوب مواد اولیه صورت می پذیرد و نکته اساسی در فرآیند تولید قطعات پلاستیکی برای صنایعی همچون هوا فضا، قطعات خودرو، حمل و نقل کالا، بسته بندی مواد غذایی و آشامیدنی و ... کیفیت محصول نهایی است. در چرخه قالب گیری دستگاه تزریق پلاستیک بیشترین زمان صرف خنک کاری قطعات و قالب ها می شود و کاستن این زمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بیشتر بخوانید
استعلام قیمت