blog-details-img

قیمت نهایی روف تاپ پکیج (پکیج یونیت) 5 تن تبرید الی 80 تن تبرید اسمی

گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا تولید کننده روفتاپ پکیج در ظرفیت های 5 تن تبرید الی 80 تن تبرید می باشد. گروه ما برای بسیاری از اشخاص در حوزه صنعت اقدام به ساخت و تولید روف تاپ پکیج نموده است؛ اگر می خواهید انتخاب مناسب با بهترین قیمت روف تاپ پکیج را داشته باشید این صفحه را کلیک کنید.

| روفتاپ پکیج (روف تاپ پکیج) چیست؟


 روف تاپ پکیج (Rooftop Package) یا پکیج یونیت دستگاهی به صورت یکپارچه یا دوپارچه می باشد که از چیلر و هواساز با کویل سرمایش انبساط مستقیم (DX) ساخته شده است.
 در روفتاپ پکیج ها در فصل تابستان با استفاده از بخش چیلر روفتاپ پکیج (سیکل تبرید تراکمی) و کویل سرمایش DX نصب شده در داخل هواساز روفتاپ پکیج و عبور جریان هوا از روی کویل سرمایشی عملیات سرمایش هوا صورت می پذیرد و در فصل زمستان با استفاده از کویل گرمایشی موجود در داخل هواساز روفتاپ پکیج و عبور جریان هوا از روی این کویل عملیات گرمایش فضای مورد نظر صورت می پذیرد. این کویل گرمایش با اتصال به موتورخانه و یا پکیج، گرمای مورد نیاز را تامین می نماید.
روفتاپ پکیج ها قادر می باشند سرمایش، گرمایش، مقدار رطوبت، میزان آلایندگی، میزان اکسیژن و میزان جریان هوا را به صورت دقیق کنترل نمایند.

 

روف-تاپ-پکیج

 

 

------------------------------------------------¤--------------- 

| اجزای روف تاپ پکیج


 روفتاپ پکیج های گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا از کمپرسورهای اسکرال کوپلند یا دانفوس با دو مدار کاملا مجزا ساخته می شوند.
استفاده از چند کمپرسور اسکرال به جای یک کمپرسور اسکرال این مزیت را در بردارد که کمپرسورها با توجه به میزان مصرف و میزان دمای درخواستی وارد مدار می شوند و در مصرف انرژی به میزان زیادی صرفه جویی می شود. دو مداره بودن نیز این مزیت را در بردارد که در صورت خرابی بخشی از روفتاپ پکیج، مدار دوم به کار خود ادامه می دهد و ما کل سیستم را از دست نمی دهیم.

 کمپرسور: کمپرسورهای مورد استفاده از نوع اسکرال (hermetic) ساخت شرکت Copeland اصل تایلند و مناسب جهت کار با مبرد R22 یا R407 یا R134 می باشند.

کویل سرمایش DX (انبساط مستقیم): کویل سرمایش دستگاه روفتاپ پکیج از لوله های مسی با قطر "3/8 و فین های تخت آلومینومی برای بالا بردن سطح تبادل حرارت و راندمان به ضخامت 150 میکرون ساخته شده است. 

کویل گرمایش: روفتاپ پکیج دارای کویل گرمایشی 2 یا 3 ردیفه و با آرایش 10FIN/IN ساخته شده از لوله های مسی و فین های تخت آلومینیومی موج دار سینوسی می باشد.

کویل کندانسوری و فن آکسیال: جهت سرد شدن گاز مبرد در داخل سیکل تبرید تراکمی از کویل های کندانسوری و فن آکسیال استفاده می کنند. کویل کندانسوری از لوله های مسی و فین های آلومینیومی با تراکم 12 فین در اینچ ساخته می شود. فن های کندانسوری مورد استفاده در روفتاپ پکیج از نوع آکسیال و با برندهای زیلابگ چین، EBM آلمان و یا روزنبرگ آلمان می باشد.

قطعات برقی و کنترلرها: قطعات برقی شامل کنتاکتور، بی متال، کلید حرارتی و کلید های مینیاتوری از برندهای هیوندای یا اشنایدر استفاده می شوند. کنترلرها که کار کنترل بخش های مختلف روفتاپ پکیج را برعهده دارند از برندهای کرل ایتالیا و یا دانفوس فرانسه می باشند.

فیلتراسیون: جهت فیلتراسیون هوای عبوری از درون روفتاپ پکیج با توجه به کاربری پروژه، می توان از فیلتر آلومینیومی G1 ، فیلتر پلیتد G4 ، فیلتر کیسه ای F8 ، فیلتر هپا H13 و سایر فیلترها استفاده نمود.

فن هوادهی (FAN) و الکتروموتور: فن هوادهی جهت چرخش هوا بین روفتاپ پکیج و فضای تهویه استفاده می شود. فن های به کار رفته در روفتاپ پکیج ها با توجه به افت فشار مسیر از نوع فن فوروارد، بکوارد و پلاگ می باشند. الکتروموتورهای مورد استفاده به صورت سه فاز و از برندهای موتوژن و الکتروژن می باشند.

 

اجزای-کامل-روفتاپ-پکیج

------------------------------------------------¤--------------- 

| انواع روف تاپ پکیج


 روفتاپ پکیج ها یا به صورت یکپارچه (Package) هستند که در آنها تمام تجهیزات در یک واحد استقرار یافته اند و یا به صورت مجزا (Split) هستند که در این حالت کمپرسور و کندانسور (واحد کندانسینگ) خارج از ساختمان قرار می گیرند و اواپراتور، شیر انبساط و فن هوادهی در داخل فضا مستقر می شوند. در چنین حالتی باید لوله کشی مایع مبرد از کندانسور به اواپراتور و لوله کشی مکش از اواپراتور به کمپرسور در محل نصب دستگاه اجرا شود. ظرفیت روفتاپ پکیج های مجزا یا دوپارچه از 5 تن تبرید تا 80 تن تبرید متغیر است. 

-------------------------------------------------------¤-------- 

|  روفتاپ پکیج برای چه مکان هایی مناسب می باشد؟


 مزیت سیستم روفتاپ پکیج در این است که به جای اختصاص دادن دستگاه های متعدد در یک فضا، کلیه فضا با دما و رطوبت کنترل شده و یکسان با یک دستگاه گرم و سرد شود. پس در فضاهایی که به صورت یکپارچه  با دما و رطوبت یکسان می باشند، مانند اتاقهای عمل یا ریکاوری، اتاق های تمیز، تالارها و رستوران ها، سالن های تولید و نگهداری محصولات دارویی و بسیاری از پروژ های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

------------------------------------------------¤--------------- 

| عوامل تاثیر گذار بر قیمت روف تاپ پکیج


یک سری از عوامل وجود دارند که بر قیمت نهایی روفتاپ پکیج تاثیر گذار هستند. در ادامه برخی از این عوامل را ذکر می کنیم.
 ظرفیت روفتاپ پکیج
نوع و برند کمپرسور (کوپلند، دانفوس)
برند تابلو برق (هیوندای، اشنایدر)
نوع و برند کنترلر ها (کنترلر لوگو زیمنس، کنترلر دانفوس، کنترل کرل و ...)
نوع فیلترهای (فیلتر آلومینیومی، فیلتر کیسه ای، فیلتر هپا و ...) مورد استفاده در روفتاپ پکیج
میزان ظرفیت کویل سرمایشی و گرمایشی
نوع فن هوادهی (فوروارد، بکوارد یا پلاگ) و برند آن

 -----------------------------¤---------------------------------- 

| لیست قیمت روف تاپ پکیج (پکیج یونیت) 5 تن تبرید الی 80 تن تبرید اسمی


 زمانی که ما تصمیم به خرید روفتاپ پکیج می گیریم، با شرکت ها و قیمت های مختلفی روبرو می شویم؛ افراد در این مرحله اصولا سردرگم می شوند که از کدام برند خرید کنند و تمام تلاش خود را می کنند که با قیمت کمتر نسبت به خرید روف تاپ پکیج با بالاترین کیفیت اقدام کنند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که در صورت تمایل از شرکت ما نیز استعلام قیمت کنید و از کارخانه ما بازدید نمایید و ما به شما این قول را می دهیم که با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت مواجه شوید.
 گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا سازنده دستگاه های تهویه مطبوع در تلاش است تا با کمترین میزان سود به مشتریان عزیز دستگاه های با کیفیت ارائه دهد.
با توجه به اینکه این مجموعه با کمترین میزان سود اقدام به فروش روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) و به طور کلی سیستم های تهویه مطبوع می نماید و با توجه به نوسانات بازار در ادامه لیستی از قیمت روف تاپ پکیج به صورت نمونه آورده شده است که بروز نمی باشد و برای اطمینان از قیمت نهایی روفتاپ پکیج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

لیست قیمت روف تاپ پکیج

ظرفیت روفتاپ پکیج(TON)

حداقل قیمت (ریال)

حداکثر قیمت (ریال)

قیمت روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) 5Ton

1.000.000.000

1.300.000.000

قیمت روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) 10Ton

1.800.000.000

2.200.000.000

قیمت روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) 12Ton

1.900.000.000

2.300.000.000

قیمت روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) 20Ton

3.600.000.000

4.100.000.000

قیمت روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) 24Ton

3.700.000.000

4.200.000.000

قیمت روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) 30Ton

4.400.000.000

4.700.000.000

قیمت روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) 40Ton

5.300.000.000

5.700.000.000

قیمت روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) 48Ton

5.800.000.000

6.500.000.000

قیمت روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) 60Ton

6.800.000.000

7.800.000.000

قیمت روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) 72Ton

9.000.000.000

10.000.000.000

قیمت روفتاپ پکیج (پکیج یونیت) 80Ton

9.500.000.000

10.500.000.000

جهت اطلاع از آخرین و بروزترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

-----------------------------¤---------------------------------- 

| قیمت نهایی روف تاپ پکیج (روف تاپ) 5 تن تبرید الی 80 تن تبرید اسمی


 زمانی که مشتریان عزیز اقدام به استعلام قیمت نهایی روفتاپ پکیج می نمایند، باید تمامی اطلاعات را به صورت دقیق به فروشنده ارائه دهند تا اینکه قیمت نهایی و دقیق بدست بیاید. در صورتی که مشتریان عزیز در رابطه با روفتاپ پکیج و خواسته خود اطلاعات کافی نداشته باشند، در نهایت استعلام دقیقی در این رابطه نخواهند داشت.
کارشناسان ما در گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا در رابطه با روفتاپ پکیج و پروژه های مختلف اطلاعات کافی دارند و شما می توانید با مشاوره با ما، در مرحله اول دستگاه مورد نیاز خود را چه از لحاظ ظرفیت و چه از لحاظ قطعات بکار رفته انتخاب کنید و در مرحله بعدی قیمت نهایی روفتاپ پکیج (روف تاپ) 5 تن تبرید الی 80 تن تبرید اسمی را داشته باشید. همین حالا با ما تماس بگیرید.

-----------------------------¤---------------------------------- 

| فروش روف تاپ پکیج


مراحل فروش روفتاپ پکیج در گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا: در مرحله اول اعلام قیمت روفتاپ پکیج بر اساس درخواست مشتری می باشد.
پس از مشخص شدن قیمت، نوبت به بازدید از خطوط تولید کارخانه می رسد. پس از بازدید از خطوط تولید کارخانه و اطمینان از کیفیت دستگاه نوبت به انعقاد قرارداد می رسد. زمان حدودی ساخت دستگاه ها 30 تا 50 روز پس از عقد قرارداد می باشد. پس از ساخت دستگاه و کنترل کیفیت توسط خریدار در محل کارخانه، اقدام به بارگیری و ارسال روفتاپ پکیج به محل پروژه می نماییم. پس از نصب روفتاپ پکیج، تیم خدمات برای راه اندازی روفتاپ پکیج به محل پروژه اعزام می شوند. دستگاه های ساخته شده در گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا به مدت 12 ماه از زمان راه اندازی دستگاه و یا 18 ماه از زمان تحویل فیزیکی دستگاه (هر کدام زودتر برسد) گارانتی بدون قید و شرط و به صورت مادام العمر خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

-----------------------------¤---------------------------------- 

| سوالات متداول درخصوص روف تاپ پکیج


| در روفتاپ پکیج از کدام نوع کمپرسور استفاده می کنیم؟
در روفتاپ پکیج ها با توجه به ظرفیت پایین آنها از کمپرسورهای اسکرال استفاده می کنند.

هزینه نصب و راه اندازی روفتاپ پکیج به چه صورت می باشد؟ 
هزینه گاز مصرفی  و ایاب و ذهاب بر عهده مشتری می باشد و شرکت برای راه اندازی دستگاه روفتاپ پکیج میانگین بین 2 تا 5 میلیون تومان هزینه دریافت می کند.

هزینه ارسال دستگاه بر عهده چه کسی است؟
هزینه ارسال دستگاه بر عهده خریدار می باشد و دستگاه توسط شرکت های معتبر باربری حمل می شود و دستگاه بیمه می گردد.

-----------------------------¤---------------------------------- 

 گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا بیش از 15 سال است که تولید کننده روفتاپ پکیج و انواع چیلر تراکمی است؛ درصورتی که نیاز به روفتاپ پکیج دارید با ما تماس بگیرید.

ما برای انتخاب دستگاه روفتاپ پکیج  مناسب  خدمات زیر را به شما ارائه می دهیم .
1-مشاوره 
2-طراحی و محاسبه ظرفیت 
3-تولید و فروش 
4-گارانتی قطعات تا دوسال 
5-خدمات پس از فرو ش تا 10 سال
6-تعامل در پرداخت مبلغ روفتاپ پکیج

----------------

» با شما و در کنار شما هستیم .

شماره های مشاوره و فروش 

09194428183: مهندس احمدی 

021-65432718: دفتر فروش و کارخانه 

اخبار و مقالات پیشنهادی

blog-image
قیمت مینی چیلر 10 تن و مشخصات فنی

مینی چیلرها (Air cooled mini chillers) در دسته سیستم های برودت صنعتی و تهویه مطبوع قرار می گیرند. مینی چیلر همان چیلر تراکمی می باشد که وظیفه حذف گرما از مایع در حال کار را دارد با این تفاوت که در ظرفیت کمتر (5 تا 15 تن تبرید) و با ابعاد کوچک تر تولید می شود.

بیشتر بخوانید
blog-image
در خرید چیلر زیر صفری باید به چه نکاتی توجه کرد؟

تقسیم بندی چیلرهای زیرصفری
چیلرهای زیرصفری تک مرحله ای
چیلرهای زیرصفری دو مرحله ای
چیلرهای زیرصفری که تراکم گاز از فشار اواپراتور به فشار کندانسور در دو مرحله صورت می پذیرند را چیلرهای دو مرحله ای و چیلرهایی که عمل تراکم در داخل کمپرسور در یک مرحله انجام می پذیرد را چیلر یک مرحله ای می گویند.

بیشتر بخوانید
blog-image
هواساز قوی ترین سیستم کنترل رطوبت استخرها

ما در این بخش به بررسی قوی ترین سیستم کنترل رطوبت در استخرها می پردازیم و توصیه خود را در مورد تهویه و رطوبت گیری و گرمایش استخرها بیان می کنیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید ...

بیشتر بخوانید
سوالی دارید؟ اینجا بپرسید.
استعلام قیمت