blog-details-img

فروش مینی چیلر آپارتمانی + گارانتی بدون قید و شرط

سوال بسیاری از سازندگان این است که برای سرمایش و گرمایش ساختمان های مسکونی، آپارتمان ها و ویلاها از چه سیستمی استفاده کنیم؟ در ادامه سیستم مناسب و نحوه عملکرد آن را توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

| دمای هوا و تندرستی انسان 

 دو کرانه حدی هوای گرم یا سرد نه تنها ناراحت کننده اند، بلکه ممکن است مضر نیز باشند. در هوای فوق العاده سرد، قلب باید شدیدتر کار کند تا بتواند خون بیشتری را جریان دهد و بدن را گرم نگه دارد. هوای سرد، دستگاه تنفسی را خنک می کند و غشاهای مخاطی سینوسها و لوله های نایچه ای را تحریک و ملتهب می کند. 

 در هوای گرم، راحت بودن یا احساس آسایش کردن، متضمن از دست دادن گرمای اضافی است تا از بالا رفتن دمای بدن پیشگیری شود. این عمل با منحرف کردن جریان خون از اندامهای درونی به سطح بدن صورت می گیرد تا اتلاف گرما به وسیله رسانش، تابش و تبخیر امکان وقوع پیدا کند. این کم شدن خالص خون در اندامهای حیاتی ممکن است شرایط مساعدی برای بروز بیماری های گوارشی، سردرد، گیجی و احساس ضعف عمومی بدن ایجاد کند. 

 بدن انسان، از طریق فرایند های متابولیسم (سوخت و ساز) مقداری زیادی گرما تولید میکند. مقدار گرمای تولید شده، مسلمأ به درجه فعالیت بستگی دارد، ولی حتی بر اثر فعالیت ملایم بدن نیز به اندازه یک لامپ برقی 200 واتی گرما تولید می کند. این گرمای تولید شده به وسیله گردش فزون یافته ی خون در رگها و مویرگهای سطح بدن پخش می شود. در این وضعیت، نسبت به وضع عادی بار بیشتری بر قلب وارد می شود؛ به این دلیل است که ماندن در هوای گرم به مدت طولانی، برای بیماران قلبی خطرناک است.

 عرق کردن، اگر چه برای خنک کردن بدن ضروری است ولی سبب می شود که مقداری از نمکها و مواد معدنی مورد نیاز بدن از آن خارج شود. این مواد معمولأ با همان سرعتی که خارج شده اند جایگزین نمی شوند و نتیجه نهایی، تخلیه مواد، خستگی عضلانی و گهگاه گرفتگی عضلات است.

-----------------------------¤---------------------------------- 

| تنظیم دمای بدن

 
 دمای میانگین بدن، که با قرار دادن دماسنج در زیر زبان اندازه گیری می شود 37 درجه سانتی گراد است. این گفته بدان معنی نیست که تمام اشخاص همین دمای بدن را دارند یا دمای بدن یک شخص دقیقأ در تمام شبانه و روز و در فصول زمستان و تابستان چنین است. ولی در مردم تندرست، دمای میانگین 37 درجه است و تا زمانی که سیستم کنترل دمای بدن خوب کار می کند، دمای محیط نمی تواند دمای طبیعی بدن را بیش از نیم درجه تغییر دهد. بدن انسان دائمأ در حال جذب گرما از محیط اطراف (یا تولید گرما) و دفع گرما به محیط اطراف خود است، تا توازن دما را حفظ کند.

-----------------------------¤---------------------------------- 

| عوامل مصالحه در طراحی 

 بسیاری از خریداران سیستمهای سرمایش تابستانی برای خلاصی از گرما و رطوبت دنبال راه حل می گردند، اما پول کافی در بساط ندارند یا مایل نیستند برای سیستمی که شرایط آسایش بهینه را برای آنها فراهم می کند به اندازه کافی سرمایه گذاری کنند. شاهد این مدعا بازار عظیم کولرهای گازی و داکت اسپلیت ها است که در طی 20 سال اخیر گسترش یافته است. مهندسین گهگاه به موجب مسائل مالی، در طراحی سیستم سرمایش تابستانی، از حالت بهینه کمی منحرف می شوند. اما باید توجه داشت که اگر چه بسیاری از مردم به شرایط کمتر از بهینه در سرمایش تابستانی رضایت می دهند، هیچ کس به شرایط گرمایش زمستانی کمتر از بهینه راضی نمی شود.
مهندس از دیدگاه حرفه خویش متعهد است که ماهیت دقیق این مصالحه را به خریدار توضیح دهد تا وی متوجه شود که در خرید یک سیستم تهویه مطبوع، مانند خرید یک اتومبیل، میزان کارایی با بهایی که می پردازد ارتباط نزدیک دارد.

| برای تهویه مطبوع ساختمان های مسکونی و آپارتمان ها چه الزاماتی وجود دارد؟

دمای مورد نیاز داخل فضا باید در هر شرایط دمایی خارج فراهم شود. در نتیجه باید به غیر از میزان اتلاف و دریافت حرارت از پوسته ساختمان، بارهای حرارتی و برودتی فضاهای داخلی را نیز در نظر بگیرید.
 برای ثابت نگه داشتن کیفیت هوای داخل باید حداقل تبادل هوای داخل و خارج در نظر بگیرید.
صدای سیستم تهویه مطبوع باید در کمترین حد ممکن نگه داشته شود.
 سیستم تهویه مطبوع باید در یک زمان تعیین شده، قابلیت پاسخگویی برای تعویض دمای هوا را داشته باشد.
 با توجه به دمای آسایش متفاوت در افراد مختلف، باید سیستم تهویه ای در نظر گرفته شود که در هر اتاق و فضا دارای دمای جداگانه قابل کنترل وجود داشته باشد.
 در صورت استفاده نکردن از بخشی از فضا بتوان آن فضا را از مدار خارج کرد و میزان اتلاف انرژی باید به حداقل برسد.

 

الزامات تهویه مطبوع داخل ساختمان - فروش مینی چیلر

-----------------------------¤---------------------------------- 

| بهترین سیستم تهویه آپارتمان ها به نظر ما کدام است؟ 


 سیستم های مختلفی از جمله اسپلیت، داکت اسپلیت، مینی چیلر، چیلر، VRF و ... جهت تهویه مطبوع ساختمان های مسکونی در بازار وجود دارد. با کمی بررسی و تحقیق می توانید مزایا و معایب هر کدام را پیدا کنید. بهترین سیستم تهویه مطبوع ساختمان های مسکونی که تمام الزامات ذکر شده را داشته باشد سیستم مینی چیلر و فن کویل می باشد. در سیستم مینی چیلر و فن کویل هر اتاق به صورت جداگانه می تواند دما را کنترل کند و سطح صدا در پایین ترین سطح ممکن می باشد. در ضمن اگر اتاقی یا فضایی در زمان خاص سکونت وجود نداشته باشد قابلیت خاموش کردن فن کویل و صرفه جویی در مصرف انرژی وجود دارد. 
سیستم مینی چیلر در مقایسه با دیگر سیستم ها با توجه به مزیت های گفته شده در حالت مناسب ترین قیمت می باشد. 

 توصیه می شود  برای تصمیم  خوب برای خرید یک سیستم تهویه مطبوع برای ساختمان و آپارتمان مقاله سرمایش و گرمایش ساختمان های مسکونی و آپارتمانها را مطاله فرمایید. 

------------¤--------------------------------------------------- 

| مینی چیلر یا داکت اسپلیت؟


 رقیب جدی مینی چیلر سیستم داکت اسپلیت می باشد. اما باید بدانیم داکت اسپلیت کاربرد خاص خود را دارد و برای فضاهای مسکونی که نیاز به دماهای متفاوت دارد مناسب نیست. داکت اسپلیت برای فضاهای یکپارچه اداری و تجاری که نیاز به دمای یکسان در تمام فضا داریم مناسب می باشد. 
 مساله دیگری که در ساختمان های مسکونی وجود دارد، سطح صدا در فضای خانه بخصوص اتاق خواب ها می باشد که باید در پایین ترین حالت ممکن باشد، امری که در سیستم داکت اسپلیت بدلیل فن بزرگ و جریان باد عبوری از کانال ها آزار دهنده می باشد و باعث گلایه افراد پس از نصب داکت اسپلیت می شود. اما در مینی چیلر و فن کویل بدلیل اینکه از فن کویل های کوچکتر در هر بخش با کنترل دور در سه حالت بالا، متوسط و پایین و عدم استفاده از کانال کشی، سطح صدا در پایین ترین حالت ممکن می باشد.
 مساله دیگری که مطرح می باشد بحث قیمتی بین این دو سیستم می باشد. بسیاری از فروشندگان داکت اسپلیت از قیمت ارزان تر داکت اسپلیت در مقابل چیلر و مینی چیلر صحبت به میان می آورند، اما با کمی بررسی متوجه میشویم از لحاظ قیمتی یا نزدیک به هم و یا شبیه هم می باشند و منطقی تر است که با این همه مزیت مینی چیلر در مقابل داکت اسپلیت، سیستم مینی چیلر و فن کویل را انتخاب کنیم.

ما مقاله ای تحت عنوان مینی چیلر بخریم یا داکت اسپیلت؟  نوشته ایم. می توانید این مقاله را هم مطالعه بفرمایید.

 

داکت اسپلیت یا مینی چیلر

--------------------------------------------¤------------------- 

| فروش مینی چیلر آپارتمانی + گارانتی بدون قید و شرط


 مینی چیلرهای آپارتمانی تولید شده توسط شرکت کارمانیا دنا دارای قطعات با کیفیت بالا و اصلی بوده و قابل رقابت با چیلرهای خارجی می باشد. شرکت کارمانیا دنا دستگاه های مینی چیلر آپارتمانی تولید شده را تا 18 ماه از زمان تحویل بدون قید و شرط گارانتی نموده و به صورت مادام العمر خدمات پس از فروش را ارائه می دهد. یکی دیگر از مزیت های مینی چیلرهای آپارتمانی ساخته شده توسط شرکت کارمانیا دنا قیمت مقرون به صرفه نسبت به سایر مینی چیلرهای آپارتمانی ایرانی و وارداتی است.

----------¤----------------------------------------------------- 

| قیمت مینی چیلر آپارتمانی 4 تن تبرید الی 15 تن تبرید اسمی

 قیمت مینی چیلر آپارتمانی با توجه به ظرفیت مینی چیلر، برند قطعات به کار رفته و نرخ ارز متغیر می باشد. اما اگر بخواهیم قیمت تقریبی مینی چیلر آپارتمانی 4 تن تبرید الی 15 تن تبرید اسمی را بگوییم از 75.000.000 میلیون تومان شروع شده و تا 190.000.000 میلیون تومان متغیر می باشد. قیمت های اعلامی به صورت تقریبی بوده و متغیر می باشد، لطفا جهت استعلام قیمت خرید مینی چیلر آپارتمانی با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

 

قیمت مینی چیلر

-----------------------------------------------------¤---------- 

سوالات متداول در خصوص فروش مینی چیلر آپارتمانی

|مینی چیلر آپارتمانی برای چه مساحت هایی توصیه می گردد؟
 مینی چیلر آپارتمانی در مساحت های بالاتر از 200 متر مربع توصیه می گردد. دلیل این امر آن است که در این متراژ نیاز به زون بندی بیشتری نسبت به آپارتمان های کوچک تر داریم. در مساحت های کمتر از 200 متر مربع معمولا از کولر گازی و یا کولر آبی همراه با رادیاتور استفاده می کنند.

| مینی چیلر آپارتمانی در کجا نصب می شود؟
مینی چیلر آپارتمانی بدلیل ظرفیت پایین اغلب به صورت هواخنک تولید می شود و به همین دلیل در فضای باز بر روی بام یا تراس نصب می شود و به فضای موتورخانه احتیاج نمی باشد. مینی چیلرهای آپارتمانی به برج خنک کننده احتیاج ندارند و مصرف آب ندارند.

| فروش مینی چیلر آپارتمانی در کدام شهرها صورت می پذیرد؟
گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا در شهرک صنعتی صفادشت تهران اقدام به ساخت مینی چیلرهای آپارتمانی می نماید و اقدام به ارسال مینی چیلر به تمام شهرهای کشور از جمله تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و ... می نماید. ارسال مینی چیلرها توسط باربری های معتبر همراه با بیمه نامه صورت می پذیرد. تیم خدمات شرکت ما پس از ارسال دستگاه، در محل پروژه حضور پیدا کرده و اقدام به راه اندازی مینی چیلر می نمایند.

-----------------------------¤---------------------------------- 

 گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا بیش از 15 سال است که تولید کننده انواع چیلر تراکمی و مینی چیلر است؛ درصورتی که نیاز به مینی چیلر آپارتمانی دارید با ما تماس بگیرید.

ما برای انتخاب دستگاه مینی چیلر مناسب  خدمات زیر را به شما ارائه می دهیم .
1-مشاوره 
2-طراحی و محاسبه ظرفیت 
3-تولید و فروش 
4-گارانتی قطعات تا دوسال 
5-خدمات پس از فرو ش تا 10 سال
6-تعامل در پرداخت مبلغ مینی چیلر

----------------

» با شما و در کنار شما هستیم .

شماره های مشاوره و فروش 

09194428183: مهندس احمدی 

021-65432718: دفتر فروش و کارخانه 

اخبار و مقالات پیشنهادی

blog-image
بررسی جامع چیلر دستگاه تزریق پلاستیک

چیلر برای دستگاه تزریق پلاستیک به این علت اهمیت دارد که قالب گیری قطعات در دستگاه تزریق پلاستیک با ذوب مواد اولیه صورت می پذیرد و نکته اساسی در فرآیند تولید قطعات پلاستیکی برای صنایعی همچون هوا فضا، قطعات خودرو، حمل و نقل کالا، بسته بندی مواد غذایی و آشامیدنی و ... کیفیت محصول نهایی است.

بیشتر بخوانید
blog-image
تهویه مطبوع در استخرها

تهویه استخر سرپوشیده
محیط استخرهای سرپوشیده دقیقا همانند تمامی محیط های بسته ساختمان باید از نظر شرایط آسایش حرارتی، سلامت و کیفیت هوای داخل در محدوده مطلوبی قرار داشته باشد. ما در ادامه مقاله به بررسی هدف از تهویه مطبوع استخر های سرپوشیده می پردازیم و نکات مهمی را در این خصوص توضیح خواهیم داد...

بیشتر بخوانید
blog-image
آیا سیستم تهویه با زون بندی های متفاوت برای منازل مسکونی مناسب است؟

زون بندی (منطقه بندی) در تهویه ساختمان چیست؟ در ساختمان های مسکونی و هتل ها کدام سیستم تهویه مطبوع می تواند زون بندی دقیق را ایجاد کند؟

بیشتر بخوانید
سوالی دارید؟ اینجا بپرسید.
استعلام قیمت