چیلر داروسازی

2 دستگاه چیلر تراکمی هوا خنک 48 تن تبرید اسمی | شرکت آریا تیناژن

چیلرها در صنایع داروسازی چه کاربردی دارد؟
---
همانطور که می دانید، صنایع داروسازی از جمله صنایعی با تکنولوژی بالا هستند؛ که فعالیت آنها برکشف و تولید مواد اولیه برای ایجاد یک دارو می باشد. تقریباً تمامی شرکت های داروسازی برای کنترل دما محیط ها و خنک کاری تجهیزات، دستگاه ها وهمچنین کنترل دمای فرآیند تولید محصول از دستگاه ها و تجهیزات برودتی استفاده می کنند. عمدتاً وظیفه اصلی این تجهیزات برودتی ایجاد آب سرد است؛ که این آب سرد بطور کلی به کمک چیلرهای صنعتی تامین می شود.
---
ما می توانیم از چیلرها درصنایع داروسازی جهت تهویه مطبوع وخنک کاری فرآیند تولید و یا حفظ و نگهداری محصول استفاده کنیم.
---
1- کاربرد چیلر جهت تهویه مطبوع درصنایع داروسازی: با توجه به شرایط مورد نیاز فضاها و سالن های تولیدی ما نیازمند دمای متفاوت می باشیم، که می توانیم به وسیله چیلر و فن کویل ها دما مورد نیاز و قابل کنترل برای فضاهای تولید، بسته بندی و انبارها استفاده نمایم.
2-کاربرد چیلر جهت خنک کاری دستگاه ها و تولید در صنایع داروسازی: از چیلرها در صنایع داروسازی برای فرایند خنک سازی دستگاه های تولید و یا برای کنترل دمای مورد نیاز مواد در حین فرایند تولید استفاده می شود.
3- کاربرد چیلر جهت حفظ و نگهداری دارو و مواد تولیدی: ما از چیلرهای می توانیم برای کنترل دمای فضاهای نگهداری داروها و سایر موادشیمیایی استفاده کنیم.
---
شرکت آریا تیناژن
شرکتی است که در زمینه فرآورده های بیولوژیک مانند داروهای نوترکیب،کیت های تشخیصی،واکسن ها و رده های سلولی و آنزیم ها داروسازی فعال می باشد، که بعنوان یک قطب علمی برای فعالیت های بومی-منطقه ای و بین المللی با تخصص های علمی اش در زمینه ی تحقیقات نوآورانه و تحقیق و توسعه شناخته می شود که از عالی ترین منابع، امکانات و ارتباطات منطقه ای و بین المللی سود می برد.
---
مشخصات فنی دو دستگاه چیلر تراکمی صنعتی هوا خنک 48 تن تبرید :
- هر دستگاه چیلر تراکمی هواخنک به ظرفیت برودتی 48 تن تبرید اسمی ساخت شرکت کارمانیا دنا
- هر دستگاه چیلر دارای 4 دستگاه کمپرسور اسکرال کوپلند(Copeland Scroll Compressor) تایلند
- مناسب جهت کار با مبرد R22 – R407
- هر دستگاه چیلر دارای یک اواپراتور از نوع پوسته و لوله Shell & Tube
- هر دستگاه چیلر دارای کندانسور از نوع هوایی
- هر دستگاه چیلر دارای کنترلر CAREL plce ایتالیا
- هر دستگاه چیلر دارای قطعات برقی اشنایدر Schneider فرانسه
- هر دستگاه چیلر دارای سیکل تبرید دانفوس DANFOSS فرانسه
- هر دستگاه چیلر دارای 4 عدد فن آکسیال زیلابگ Zilabeg چین
---
گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا تمرکز خود را بر روی تولید چیلر صنعتی برای صنایع مختلف گذاشته است که در همین راستا موفق شده است برای صنایع مختلف از جمله صنایع داروسازی چیلر های صنعتی در ظرفیت های مختلف تولید نماید.

تصاویر پروژه

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید.
استعلام قیمت