چیلر صنعت چاپ و بسته بندی

مینی چیلر تراکمی هوا خنک 12تن تبرید | شرکت پوششهای تخصصی نوین پلاستیک

چیلرصنعتی برای صنعت چاپ و بسته بندی
---
چاپخانه ها هم مانند بسیاری از صنایع دیگر جهت خنک کاری دستگاه های چاپ و بسته بندی مواد غذایی ، دارویی و صنعتی جهت حفظ و بهبود کیفیت محصول نهایی نیاز دارند تا گرمای دستگاه ها را کنترل نمایند که این امر توسط چیلرها یا مینی چیلرهای صنعتی صورت می پذیرد.
---
بخش عمده ای از چیلرهای تولیدی توسط گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا برای صنایع استفاده می شودند، که در این میان صنایع چاپ و بسته بندی نیز جهت خنک کاری دستگاه یا محصول نهایی از چیلرهای صنعتی استفاده می کنند.
---
نقش چیلرصنعتی در صنعت چاپ و بسته بندی
بیشتر چیلرهای مورد استفاده در صنایع، چیلرهای تراکمی آب خنک یا هوا خنک هستند؛ که در این میان استقبال از چیلر های تراکمی به علت خاصی که در مقالاتمان بیان کردیم بیشتراست. یک نکته در مورد چیلرهای تراکمی هوا خنک صنعتی باید بگویم و آن اینکه صنایع مختلف با توجه به نیازی که دارند از گروه ما می خواهند چیلرها را بصورت پرتابل (مینی چیلر) و یا آنها را بصورت غیر پرتابل طراحی و تولید نمایم.
چیلرهای دستگاه های چاپ و بسته بندی می توانند به حفظ و بهبود محصول نهایی و طول عمر تجهیزات چاپ کمک شایانی نمایند. البته این یک بخش از عملکرد چیلرها در صنایع می باشد و بخش دیگر، مربوط تهویه سالن های چاپ و بسته بندی می باشد که حائز اهمیت می باش چرا که چیلرصنعتی به همراه هواساز بهترین گزینه جهت تهویه مطبوع هوا است.
---
ما افتخار همکاری با شرکتهای مختلف در صنعت چاپ و بسته بندی را داشته ایم که شرکت پوششهای تخصصی نوین پلاستیک یکی از آن شرکت هاست؛ که با به ما اعتماد داشته است. این شرکت از پیشگامان صنعت بسته بندی در ایران و یکی از قطب های چاپ و بسته بندی در خاورمیانه می باشد که در زمینه چاپ و تولید انواع بسته بندی تخصصی رول، پانچ و پاکت فعالیت دارد.
---
مشخصات فنی مینی چیلر تراکمی صنعتی هوا خنک 12 تن تبرید :
- یک دستگاه مینی چیلر تراکمی هواخنک به ظرفیت برودتی 12 تن تبرید اسمی ساخت شرکت کارمانیا دنا
- 2 دستگاه کمپرسور اسکرال کوپلند تایلند
- مناسب جهت کار با مبرد R22
- اواپراتور از نوع پوسته و لوله Shell & Tube
- کندانسور از نوع هوایی
- کنترلر LOGO SIEMENS
- قطعات برقی اشنایدر HYUNDAI
- سیکل تبرید دانفوس DANFOSS
- 2 عدد فن آکسیال زیلابگ Zilabeg چین
---
گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا برای خنک کاری دستگاه های چاپ و بسته بندی اقدام به ساخت و تولید چیلرها و مینی چیلرهای تراکمی هواخنک و آب خنک می نماید.

تصاویر پروژه

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید.
استعلام قیمت