خدمات ما

با تقاضای روز افزون برای استفاده از سیستم های برودتی، گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا با تکیه بر تجربیات و دانش متخصصین خود در این زمینه می تواند برای انجام یک مشاوره خوب، طراحی مناسب، تولید با کیفیت و خدمات مطلوب در کنار شما می باشد.
ما برای حوزه های مختلف ساختمانی و صنعتی، چیلر، مینی چیلر، هواساز، روف تاپ پکیج، زنت، ایرواشر صنعتی و غیره تولید و سفارشی سازی می نماییم؛ ما پس از انتخاب سیستم مناسب با توجه به مساحت و فضاء و محل نصب اقدام به محسابه بار برودتی، برآرود هزینه و تولید سیستم برودتی می نماییم.

خدمات ما

تهویه مطبوع هتل

ما به شما کمک می کنیم تا بهترین سیستم تهویه مطبوع هتل را انتخاب کنید.
یکی از بخش های مهم و پویای حوزه صنعتگری هتلداری یا میهمانداری است که اولویت اصلی دراین بخش فراهم کردن تسهیلات و تشکیلاتی برای خواب و استراحت، غذا و نوشیدنی و غیره می باشد. سازمان میراث و گردشگری بر اساس دستور سازمان جهانی گردشگری استاندارد های برای کیفیت خدمات گردشگری بر شمرده است که یکی از آنها وجود سیستم مناسب سرمایش و گرمایش و تهویه برای هتل است؛ ما با توجه به اقلیم که هر هتل درآن واقع شده و همچنین درجه بندی و طراحی ساختمان هر هتل پیشنهاداتی برای سیستم تهویه مطبوع داریم تا بتوانید جو خوشایندی برای هتل خود فراهم سازید.

تهویه مطبوع صنعتی

سیستم های تهویه صنعتی را بهتر بشناسیم.
یک سیستم تهویه صنعتی خوب به شما در فراهم کردن هوای مناسب طبق استانداردها برای محیط های داخلی محل کارتان کمک بسیاری می‌کند.
تعریف تهویه صنعتی
وقتی کلمه تهویه صنعتی را بیان می‌کنیم اولین چیزی که به ذهن  مردم خطور می‌کند تهویه هوا با فن می باشد این درحالی است که تهویه صنعتی چیزی فراتر از این است و اهدافی جز  بیرون راندن هوا و جابجایی آن دارد که در ادامه به بیان آن می پردازیم.

تهویه مطبوع انبارها

اهميت و حساسيت بحث تهويه مطبوع در انبارها باعث شده تا صفحه ای را به آن اختصاص بدهیم ابتدا باید تعریف دقیق انبارها را بدانیم و بعد از آن کاربرد انبارها را باید دانست و در آخر باید بصورت دقیق متوجه شویم چه نوع سیستم تهویه مطبوعی می تواند تمامی دستورالعمل و استاندارد های لازم را برای حفاظت از کالا و مواد تولیدی رعایت کند. ما به شما کمک می کنیم تا به استاندارد های لازم در خصوص تهویه انبارها دست یابید. انبار ها محل و فضایی هستند که در آنها یک یا چند نوع کالا، مواد اولیه، مواد صنعتی، مواد شیمیایی، فرآورده ها و تولیدات فاسد شدنی نگهداری می شوند که با توجه به حساسیت تهویه هوای انبار، آنها غالباً نیاز به یک تهویه مطبوع مناسب دارند.

تهویه مطبوع تالارها و رستوران‌ها

می توان گفت موضوع تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ،تعویض هوا و تهویه مطبوع برای تالار ها رستوران ها به قدری مهم است که مقررات ملی ساختمان ایران نیز به آن اشاره شده تا حدی که مقدار مصرف هوای مورد نیاز برای هر فرد را ذکر کرده است .ما خوب میدانیم که تهویه هوا برای تالارها و رستوران ها یکی از نیازهای اساسی است چرا که داشتن یک تهویه مناسب برای تالارها و رستوران ها هم بر حفظ کیفیت مواد غذایی و سلامتی روحی و روانی کارمندان و مشتریان ضروری است.

تهویه مطبوع ساختمان

تهویه هوا به سه دسته کلی تقسیم بندی می شود:
تهویه طبیعی: به تبادل جریان هوا که در اثر اختلاف دما بین دو سطح پدید آید تهویه طبیعی گویند .
تهویه مکانیکی: به هر روش تهویه ای که یک وسیله مکانیکی بتواند سبب ورود یا جریان هوا شود، تهویه مکانیکی گویند .
تهویه مطبوع: به مجموع فن آوری هایی گویند که بتوان با آن عملیاتی که به روی هوا انجام می شود تا بتوان شرایط دمایی مطلوبی را برای محیط های داخلی ساختمان فراهم کرد که در اثر آن افراد می توانند در شرایط بهتری به زندگی و کار بپردازند. به این مجموعه فناوری در زبان انگلیسی Heating ,ventilating and Air Conditioning که به اختصار HVAC می گویند.

تهویه مطبوع تجاری و اداری

هوای مطبوع و پاک (سرمایش پاساژ)
می توان گفت عناصر زیادی در افزایش یا کاهش مراجعه مشتریان به مراکز خرید یا پاساژ ها و یا مجتمع های تجاری وجود دارد از جمله زیبای و معماری فضاهای بیرونی و داخلی، تمیزی محیط، هوا مناسب ،حذف هوای آلوده و بوی بد و غیره.
همانطور که می دانید یک تجربه خوب و یک حس لذت بخش از خرید باعث می شود مشتری مشتری بیاورد. ما در کنار شما هستیم تا بگویم یک سیستم تهویه مرکزی اداری و تجاری باید چه ویژگی های داشته باشد. در این قسمت نگاه ما به سمت بازارها و مجتمع های تجاری مدرنی هست که علاوه بر سیستم تهویه طبیعی نیازمند به یک سیستم تهویه مرکزی می باشند.

سوالی دارید؟ اینجا بپرسید.
استعلام قیمت